AVB SHAVINGS HAKKINDA


Bugüne kadar birçok firmaya makina satışları, yurtdışı pazarlama ve tanıtımları konusunda destek verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; Hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi.

Firmamız ağaç işleme makinaları sektöründe faaliyet gösteren ve göstermek isteyen firmalara makina ekipman üretimi ve danışmanlığı hizmetlerini vermekte ve bununla birlikte ürün yelpazesi içerisinde yonga talaş makinası, yonga talaş paketleme makinası, kurutma üniteleri, bileyleme makinaları (şerit testere, planya bıçağı bileme, şerit testere kaynak, çaprazlama ), kenar bantlama makinaları, kesici takımlar, konveyor bantlar, bunkerler, kırıcılar, pellet üniteleri ve tesisleri, pellet ve yonga talaş satışı ve isteyen müşterileriize komple tesis kurulumu aşamasında yurtiçi veya yurtdışı lokasyon ayırt etmeksizin hizmet vermektedir. Makina sektöründe özellikle ihracat dönük yapılanma isteği içerisinde olan firmaların yurtdışına açılma sürecindeki yapılanmalarına destek vererek hem ülkemizin ihracatına katkıda bulunmak hemde istihdam yaratıcı bir altyapı oluşturmak firmamızın geçmişte ve gelecekte yapacağı işler için gerçekten sağlam bir temel teşkil etmektedir. Türkiyenin en seçkin ve tanınmış kurumsal altyapısı olan şirketlerden gelen kurumsal kültürün ülkemizin lokomotifi olan kobilerimize enjekte edilmesi ve üretilen makina ve aksamların ihracata hazır ve normlarının uygun hale getirilmesi başlıbaşına bir uzmanlık gerektirmekte ve bu deneyimimizi paylaştığımız firmalarımız basamakları hızla tırmanarak kendilerine dış piyasalarda iyi bir yer edinmektedir. Çünkü;

Herşeyden önce; Firma olarak işimiz severek ve isteyerek yapmamız bize alanımızda kendimizi daha da geliştirmek ve başarılı olma konusunda fazladan motivasyon sağlamakta araştırma ve geliştirme hususunda uluslararası işbirliği yapmamız üretimini yaptığımız makinaları yurtdışı pazarlarda daha kabul edilebilir ve rekabete karşı daha dayanıklı bir hale getirmektedir. Konumuzla ilgili olan fuarların ziyaretleri, katılımları, vizyonumuzu daha geniş bir yelpazede tutmaktadır. Araştırmalarımız ve yurtdışı pazarlarda daha kabul görecek ürünlerin tasarım, dayanıklılık ve dizaynı farklı bir konsept dahilinde kendimizi ifade etmemizi sağlamaktadır. İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırma ve bunun üretimimize yansıtılması gelecekte yapacağımız üretimlerimiz için referrans teşkil etmektedir. Firma olarak ana amacımız dış pazarlarda sürekliliği olan ve kalitesi kanıtlanmış ürünlerle ülke ihracatına katkıda bulunmak ve müşterilerin tercihlerinin içinde yer alan bir firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteki kararlılığımızdır. Bu doğrultuda vizyonumuz uluslararası pazarlardır.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Başmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın kendilerine özgü önemli projelerini yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz. “disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör dahilinde, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; Eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbette avb makina’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.